Doksy - Semily 3:0 (2:0)
Sobota, 13 Červen 2015 12:14

Každá série jednou končí. Pro semilské hráče možná lepší, že přišla právě teď. V Doksech totiž prohráli po 10 vítězstvích v řadě a 17 i s pohárovými utkáními. Na začátku se dostali do šancí Liška a Ježek, ale neuspěli, zbytek zápasu byli domácí lepším týmem. Ve 22. minutě zahrál rukou v pokutovém území Hartman a z nařízené penalty otevřel skóre domácí Picek. Ve 32. minutě zvýšil na 2:0 po samostatné akci Věchet.

Na začátku druhé části v 53. minutě upravil už na 3:0 Věchet po chybě hostů ve středu hřiště. Pak se hra vyrovnala, ale hosté si moc příležitostí nedokázali vytvořit.

„Prohra je pro nás ještě milosrdná, vůbec se nám nedařilo, chybělo víc zápalu do hry. Musíme to hodit za hlavu a soustředit se na další utkání, která rozhodnou o naší sezoně. Věřím, že podruhé se nám něco takového nestane," komentoval skončení vítězné série trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Ve středu 3. června od 17.30 se hraje v Semilech finále krajského poháru Semily - Mšeno a stejného soupeře paradoxně přivítají Semiláci i v následném sobotním mistrovském zápase.

Branky: 22. Picek z penalty, 32. a 53. Věchet. Rozhodčí: Linhart - Paulus, Horáček, ŽK: 1:3. Diváků: 150. Semily: Koudelka - Hartman, Brett, Nesvadba, Kočí - Bína, Vlach - Hradecký (39. Havlín), Hurt (82. Motejlek), Liška - Ježek.