Semily - Vysoké Mýto 0:2 (0:2)
Pondělí, 10 Srpen 2015 07:57

Už v 5. minutě po faulu Vlacha hosté zahrávali standardní situaci. Ze strany prošel míč až za brankáře Krause, čehož využil k otevření skóre pro hosty Valášek. Po vcelku vyrovnané hře po 20 minutách kapitán hostů Mach prošel zleva, připravil míč pro Fikejze, který zvýšil na 0:2. Na konci první půle z trestného kopu nemířil špatně Vlach, ale míč šel nad branku.

Místo očekávaného trvalého tlaku domácích ve druhé části přišly pouze občasná zablesknutí šancí, které ale nebyly náležitě zakončeny. Blízko alespoň ke snížení měli Ježek a Suk, ale nakonec Semilští v prvním vystoupení při návratu do divize nedokázali vstřelit ani gól.

„Měli jsme ustrašený začátek, následoval zbytečný faul od Vlacha, který hosté využili, pak i druhá branka byla způsobena naší zbytečnou chybou. Ve druhé půli jsme se trochu nadechli, dvakrát balon zázračně vyrazil gólman hostů, ale to bylo z naší strany málo. Vyhrát jsme si nezasloužili, naši hráči byli slabší v soubojích, pomalejší. Zřejmě převládla pohodovost z krajského přeboru, kde to stačilo, tady už ne. Máme těžký los, příště v Hradci na Olympii určitě nastanou změny," komentoval zápas trenér Semil Miroslav Procházka.

Ve středu 12. srpna od 18 hodin hrají Semily ještě přípravný duel se Železným Brodem, nastoupit by už měl i Martin Abraham.

Branky: 5. Valášek, 28. Fikejz. Rozhodčí: Hádek, Brda, Krupa, ŽK: 1:0. Diváků: 200.

Sestavy: SK Semily: Kraus - Linhart, Brett, Nesvadba, Kočí - Bína - D. Hurt (46. Rumler), Vlach, Polívka (71. Hájek) - Ježek, Suk. SK Vysoké Mýto: Černík – Trnka, Hock, Daněk, Živný – Valášek, A. Kopřiva, Štěpánek, Motl (74. Sedlák) – Mach, Fikejz (84. Krýda).