Olympia Hradec Králové - SK Semily 2:0 (2:0)
Sobota, 15 Srpen 2015 13:20

Hostům se dařilo více než v úvodním divizním kole a domácí dlouho nemohli získat převahu. Ve 39. minutě ovšem domácí otevřeli skóre po standardní situaci, kterou využil Očovan a vzápětí neuhlídali hradeckého kapitána Klapku, který zvýšil na 2:0. Ještě do poločasu měl ale obrovskou šanci semilský útočník Suk, kterému míč v poslední chvíli vypíchl exligový Rolko.

Ve druhém poločase byl zápas vyrovnaný, Hradečtí se do šancí nedostávali, ale ani Semilští už nesnížili. „Po herní stránce to bylo určitě lepší než v prvním kole, hráči plnili co měli a nasazení bylo dobré. Věřím, že podobný přístup nám v příštích zápasech může přinést body," dodal k utkání trenér Semil Miroslav Procházka.

Branky: 39. Očovan, 43. Klapka. Rozhodčí: Grimm - Cupl, Košen, ŽK: 0:3. Diváků: 250. Semily: Kraus - Hurt, Vlach, Nesvadba, Kočí - Abraham (83. Rumler), Brett (75. Linhart) - Bína, Hájek, Ježek (75. Boško) - Suk.

Aktualizováno Neděle, 23 Srpen 2015 22:38