FC Litol - SK Semily 4:2 (1:0)
Neděle, 30 Srpen 2015 21:01

Domácí čekali na to co ukáže soupeř, a ten se pouze liknavě rozehrával. První tak udeřili domácí, když se ve 33. minutě trefil nigeriský útočník Ezeala Chimezie. V závěru první půle už hosté nedostali gól, ale zato přišli hned o dva hráče. Nejprve byl ve 43. minutě za faul při šanci soupeře rovnou vyloučen Hurt a dvě minuty poté se pakoval do šaten Polívka po zbytečné druhé žluté za předčasné vyběhnutí ze zdi při trestném kopu.

Do druhého poločasu ale Semilští vstoupili dobře, když Ježek zužitkoval kombinaci Vlacha a Bretta, a vyrovnal na 1:1. V 67. minutě proloužil při šanci míč hlavou Ježek na Suka, který i v oslabení poslal Semily do vedení! V 72. minutě ale chyboval Ježek a za domácí z protiútoku srovnal Zikmund. V 76. minutě Ježek se Sukem nevyužili obrovskou šanci, domácí podnikli protiútok a Linhart útok zastavil faulem, který rozhodčí Langmajer ocenil už třetí červenou kartou pro semilského hráče!

Přesto se hrálo dál, v 81. minutě promáchl míč kapitán Semil Nesvadba a na 3:2 pro domácí upravil Kamlach. V 85. minutě byla zapískána ruka ve vápně a míč si na penaltový puntík postavil Bína. Semilský záložník ale pokutový kop neproměnil! V 87. minutě pak dorazil semilský zmar svým druhým gólem v utkání Ezeala Chimezie a upravil na konečných 4:2.

„Utkání jsme si prohráli sami po chybách klíčových hráčů. Měli jsme vlažnou první půli a pak naháněli zápas v oslabení, což přinášelo větší risk," komentoval bláznivý zápas trenér Semil Miroslav Procházka.

Branky: 33. a 87. Ezeala Chimezie, 72. Zikmund, 81. Kamlach - 48. Ježek, 67. Suk. Rozhodčí: Langmajer - Mudra, Paták, ŽK: 3:4, ČK: 0:3 (43. Hurt, 45. Polívka, 76. Linhart). Diváků: 200. Semily: Kraus - Hurt, Nesvadba, Linhart, Vlach - Bína, Brett (57. Hájek) - Polívka, Rumler (57. Boško), Ježek - Suk (84. Kočí).

Aktualizováno Úterý, 01 Září 2015 17:38