Trutnov - SK Semily 3:0 (1:0)
Středa, 23 Září 2015 18:42

Hosté vstoupili do utkání nešťastně, když po ruce Kočího v pokutovém území byla nařízena penalta, kterou proměnil domácí Holubec. Pak ale bylo utkání vyrovnané a Semilští si vytvořili několik šancí na vyrovnání, nejblíže byli po střele Ježka, která se odrazila od břevna těsně před brankovou čáru.

Ve druhé části chtěli hrát hosté ještě aktivněji, ale spíše se probudili domácí. Semiláci je nestíhali bránit, takže vznikaly standardní situace před semilskou brankou. V 59. minutě zvýšil na 2:0 pro domácí Tauchman po rohovém kopu a po další standardce v 87. minutě definitivně potvrdil výhru Trutnova třetí brankou hlavou Křižovič.

„Věřili jsme si na bod, ale druhá půle byla z naší strany špatná. Zbytečně jsme ztráceli balony ve středu pole, pak nestíhali bránit a inkasovali po neubráněných standardních situacích. V příštích kolech nás čeká Nový Bor, Turnov a pak dvě další domácí utkání, takže už musíme i proti těžkým soupeřům získat nějaké body, pokud chceme hrát v divizi důstojnou roli," řekl po utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

po utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett. Branky: 7. Holubec, 57. Tauchman, 86. Křižovič. Rozhodčí: Raplík - Vodrážka, Šob, ŽK: 1:3. Diváků: 220. Semily: Kraus - Hurt, Vlach, Nesvadba, Kočí - Bína, Brett - Boško (69. Havlín), Suk, Polívka - Ježek.