Semily - Suchdol 0:2 (0:2)
Neděle, 04 Říjen 2015 22:07

Už v 15. minutě propadla jedna ze střel na vápně, míče se chopil Vančura a otevřel skóre pro hosty. Ve 38. minutě se situace trochu opakovala, odražený míč si našel Bereš a zvýšil na 2:0 pro Suchdol.

Domácí trenéři udělali do druhého poločasu dvě změny a začali hrát na dva útočníky, ale ani to výrazné zlepšení nepřineslo. V 77. minutě byl vyloučen za druhou žlutou kartu suchdolský Kubík, takže posledních 15 minut domácí hráli přesilovku. Očekávaný semilský tlak se však nekonal, pouze jednou byl Polívka blízko využití šance, takže hosté dovedli utkání k pohodlné výhře.

„Zasloužená výhra pro hosty, kteří byli fotbalovější, důraznější a přehráli nás. Čekáme na zapojení zkušeného Abraháma, který je však stále zranění. Útočníci nedávají góly, ale je to špatnou hrou celého mužstva. Jediné pozitivní je, že nás žádný soupeř nepřeválcoval, prohráváme o jeden či dva góly, ale když nedáme branky, tak nemůžeme získat body," komentoval utkání trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Branky: 15. Vančura, 38. Bereš. Rozhodčí: Stieber - Haleš, Šob, ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (77. Kubík). Diváků: 150. Semily: Masařík - Bína, Linhart, Nesvadba, Vlach - Hájek (66. Boško), Brett - Ježek (46. Suk), Rumler (46. Polívka), Kočí - Hurt.