Semily - Kutná Hora 1:2 (1:1)
Pondělí, 12 Říjen 2015 19:11

Po úvodním oťukávání otevřeli skóre hosté, když se po rohovém kopu ve 26. minutě prosadil Wolf. Ve 36. minutě Nesvadba vyvezl balon, našel Bretta, ten naznačil zpětnou přihrávku, ale poté výtečně brankáře prostřelil a vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas zahájili domácí dobře, měli převahu a zdálo se, že gól je na spadnutí. Nakonec se ale dřív znovu trefili hosté, když si v 71. minutě brankář Kraus na střelu Křeliny „sáhl", ale stejně prošla za jeho záda. V závěru měli domácí mírný tlak, ale znovu bez finálních přihrávek, jednou chyběl Polívkovi s Hurtem krok k doražení centru, ale to bylo prostě málo.

„Někteří naši hráči se potýkají s formou, byli jsme horší kombinačně i rychlostně. Příliš míčů ztrácíme uprostřed hřiště, pak se mnohem hůře vytvářejí šance. Nejde to ani ofenzívním hráčům, takže se pak strašně natrápíme na gól," komentoval prohru trenér Semil Miroslav Procházka.

Branky: 39. Brett - 26. Wolf, 71. Křelina. Rozhodčí: Pekař - Mrkáček, Šťastný, ŽK: 2:0. Diváků: 150. Semily: Kraus - Hurt, Vlach, Nesvadba, Kočí - Brett (74. Boško), Hájek - Polívka, Rumler, Ježek - Suk.