Letohrad - Semily 3:2 (3:1)
Neděle, 18 Říjen 2015 20:51

Za 25 minut byli hosté zralí na ručník, protože prohrávali po brankách Kabourka, Tichého a Štěpána 3:0! Pak naštěstí vystřelil Vlach, domácí gólman sice míč vyrazil, ale Ježek z dorážky snížil na 3:1. Teprve poté se hosté vzpamatovali a začali hrát. Navíc Hájka a Polívku, kteří nebyli v pohodě, vystřídali Boško a Rumler, což hře semilského týmu také pomohlo.

Ve druhé části už byli hosté lepší, ale z mnoha šancí využil jen jedinou Vlach v 53. minutě, kdy se po individuální akci trefil do šibenice. V závěru se dopředu vytáhl i Linhart a v 91. minutě měl asi největší šanci na vyrovnání po standardní situaci Suk, ale nevyužil ji. Čtvrtý gól mohli z protiútoku přidat domácí, ale skóre už se nezměnilo.

„Na klukách něco leží, a bohužel to z nich nespadlo. Změnili jsme rozestavení na 4-4-2, snahu kluci měli, ale chtělo by to v divizi prostě víc. Dobré utkání třeba zahráli Rumler se Sukem, ale finále některých situací nebylo, jak by mělo být," doplnil k utkání asistent trenér SK Semily Jan Brett.

Branky: 7. Kabourek, 11. Tichý, 26. Štěpán - 27. Ježek, 53. Vlach. Rozhodčí: Štuk - Rejžek, Kramlová, ŽK: 3:2. Diváků: 120. Semily: Masařík - Hájek (34. Boško), Linhart, Nesvadba, Kočí - Hurt, Vlach, Bína, Polívka (34. Rumler) - Suk, Ježek.