Semily - Ústí n. O. 1:3 (1:0)
Úterý, 27 Říjen 2015 09:34

Hosté měli v úvodu šanci, kterou zakončili střelou do břevna, ale jinak byli po zbytek poločasu lepší domácí. Mnoho situací volalo po gólu, ale ten dlouho nepřicházel. Přesto domácí hráči dál bojovali a bylo jich plné hřiště. Ve 30. minutě konečně centr Bretta využil Suk a poslal domácí do vedení. V dalších minutách gól visel na vlásku, ale bohužel nepřišel, čehož mohli semilští hráči ve druhé části hořce litovat.

Fanoušci, kteří se přemístili za branku hostů, v očekávání, že uvidí druhou domácí branku, byli zklamaní, protože míč viděli hodně z dálky - převážně se totiž hrálo na druhé straně hřiště. Více tak některé diváky zaujal přílet záchranářského vrtulníku na spodní hřiště Městského stadionu.

Při standardce domácích v 55. minutě se hosté dostali do kontru, který na konci zužitkoval Langer a vyrovnal na 1:1. Domácí se už od té chvíle nezvedli, náznaky jejich šancí střídaly příležitosti hostů. V 61. minutě se odražený míč dostal k Rábovi, který prostřelil Masaříka mezi nohama a zajistil vedení Ústí. V závěru, když byl v domácím útoku i obránce Linhart, hosté využili další zaváhání a Falta pečetil výsledek na 1:3.

„Když vedeme 1:0 a v domácím prostředí si necháme dát tři branky, tak to svědčí o tom, že už je to spíš takové trápení a hráči se už zřejmě těší na konec sezony," řekl k zápasu asistent trenéra Semil Jan Brett.

Branky: 30. Suk - 55. Langer, 61. Ráb, 90. Falta. Rozhodčí: Matoušek - Hocek, Šťastný, ŽK: 4:3. Diváků: 150. Semily: Masařík - Hurt, Linhart, Nesvadba, Kočí - Ježek, Bína, Brett (71. Boško), Rumler (76. Polívka) - Suk, Vlach.

Aktualizováno Úterý, 27 Říjen 2015 09:55