Admira Praha - Semily 1:1 (1:1), na penalty 3:1
Neděle, 01 Listopad 2015 23:19

Hosté proti favoritovi od začátku statečně bojovali. Dvě velké šance si vytvořili po centrech Polívky, kdy jednou Suk trefil gólmana a podruhé Rumler mířil vedle. Po faulu na Suka kopali ve 23. minutě Semilští standardku a kapitán Nesvadba otevřel skóre zápasu. Chvilka nesoustředění ale vedla k tomu, že do tří minut domácí vyrovnali brankou Zolotuchina. Přesto ani v dalším průběhu zápasu nebylo znát, že hraje mužstvo z popředí tabulky s posledním celkem.

Ve druhém poločase domácí mezi 60. až 75 minutou hosty zatlačili na jejich polovinu, ale z tlaku rozhodující branku nevytěžili. Naopak poté mohli skórovat hosté, ale Polívka ani Rumler své šance nevyužili. Na druhé straně vykopával míč z brankové čáry Kočí při šanci domácích.

Skóre už se ale nezměnilo a došlo na penalty. Zatímco domácí hráči je proměňovali, tak za Semily překonal gólmana jen Rumler, zato Boško, Linhart a Vlach trefili břevno nebo gólmana a bod navíc proto brali domácí.

„Bod bereme jako odměnu za bojovnost a nasazení hráčů. Před zápasem bychom bod naplno brali, ale my jsme tu mohli mít dokonce tři, škoda nevyužitých šancí. Uvidíme, jak si příště povedeme doma proti Dvoru Králové," hodnotil utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett

Branky: 26. Zolotuchin - 23. Nesvadba. Rozhodčí: Langmajer - Szikszay, Kastl, ŽK: 2:3. Diváků: 120. Semily: Masařík - Hurt, Linhart, Nesvadba, Kočí - Bína, Hájek - Rumler, Vlach, Polívka - Suk (88. Boško)