SK Semily - Olympia Hradec Králové 0:1 (0:0)
Sobota, 26 Březen 2016 20:05

Domácí byli v mírném tlaku soupeře, který si ale nedokázal vytvářet velké šance, takže dlouho utkání směřovalo k bezbrankové remíze. Semilští přitom nastoupili hned se čtyřmi dorostenci a v závěru nastoupil i starší žák - Daniel Pácalt.

Pro utkání byla klíčová 75. minuta, kdy fauloval hloupě rukama zezadu Martin Kočí. Následovala pro něj druhá žlutá v zápase (i ta první byla zbytečná za oplácení) a také nařízený pokutový kop. Ten se štěstím proti Koudelkovi proměnil Demeter, protože semilský brankář odhadl směr střely. Závěr už si vedoucí Olympia uhlídala, do velké šance už se nedostal ani kanonýr Ježek, který se vrací po zranění a v závěru střídal Vancla.

„Věděli jsme o kvalitách soupeře, ale nechtěli jsme hrát pouze defenzívně. Na hráčích byla vidět bojovnost a je škoda, že jsme to nedotáhli i k zisku bodu. Rozhodla chyba Martina Kočího. Tak zkušený hráč by neměl takové chyby dělat, na druhou stranu asi málokdo čekal, že to bude ještě v 75. minutě 0:0," dodal k zápasu asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Branka: 76. Demeter z penalty. Rozhodčí: Trska - Hurych, Navrátilová, ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (75. Kočí). Diváků: 150.Semily: Koudelka - Štyrand, Brett, Vlach, Kočí - Bína, Hájek (86. Pácalt) - Liška (78. Maleček), Suk, Hradecký - Vancl (79. Ježek).