Semily - Trutnov 0:4 (0:2)
Neděle, 17 Duben 2016 20:03

V prvních minutách ještě domácí fotbalisté drželi krok a dobrou střelu vyslal Suk, brankář hostů Šťastný přitom ukázal bravurní zákrok. Ve 25. minutě ale přišla zbytečná penalta, kterou proměnil trutnovský Jakub Matějka a započal domácí trápení. Druhý gól hostů přišel tři minuty před přestávkou, kdy semilští obránci nechali volného Matějku, který snadno přeloboval vyběhnutého Koudelku.

Na začátku druhé půle si domácí vytvořili náznaky šancí, jednou dobře střílel znovu Suk, jednou Bína a jednou se při průniku Ježka dožadovali domácí příznivci penalty, ale faul byl zřejmě oboustranný. Trenér Procházka ještě zkusil prohodit posty Vlacha s Hájkem, ale k dalším šancím to nevedlo. Naopak hostům stačila jedna dobrá rychlá přihrávka a Holubec na konci akce vstřelil třetí gól. Pak už mohlo pět příznivců Trutnova zapálit své dýmovnice a oslavovat naplno výhru. Přesto ještě přišel jeden gól do domácí sítě - při rohovém kopu zcela nepokrytý Matějka dovršil hlavou hattrick a hned poté rozhodčí Brda ukončil zápas.

Branky: 25., 42. a 90. Matějka (první z penalty), 84. Holubec. Rozhodčí: Brda - Leška, Hasíková, ŽK: 4:3. Diváků: 100. Semily: Koudelka - Hradecký, Brett, Vlach, Kočí - Štyrand (30. Liška), Bína, Hájek, Pácalt (46. Vancl) - Ježek, Suk.