Nový Bor - Semily 5:2 (1:1)
Neděle, 24 Duben 2016 20:40

Na začátku zápasu hosté překvapili a po gólu Suka po pěkné kombinaci se dostali do vedení. Favorizovaní domácí ale ještě do poločasu vyrovnali díky Černému. Ve 39. minutě byl tvrdě sestřelen semilský Michal Hájek, kterého musela odvézt lékařská služba do nemocnice v České Lípě na ošetření. Hříšníkem byl Broschinský, který viděl pouze žlutou kartu, a ta nakonec byla v celém utkání kupodivu jediná.

Na začátku druhé části už se podobné překvapení hostům nepodařilo a naopak domácí dvěma góly Stromeckého obrátili skóre utkání ve svůj prospěch. Na rozdíl jediné branky poté ještě snížil znovu po pěkné kombinaci Ježek, ale domácí definitivně rozhodli o své výhře brankami Diakuby a Čurgaliho.

„Výsledek neodpovídá předvedené hře. Škoda, že za stavu 3:2 jsme hned po chybě dostali čtvrtou branku, a bylo rozhodnuto," dodal asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Branky: 27. Černý, 60. a 65. Stromecký, 72. Diakuba, 88. Čurgali - 13. Suk, 69. Ježek. Rozhodčí: Kvaček - Vodrážka, Milner, ŽK: 1:0. Diváků: 80. Semily: Koudelka - Motejlek, Brett, Vlach, Kočí - Bína, Hájek (41. Liška) - Vancl (67. Štyrand), Suk, Hradecký - Ježek (80. Maleček).