Suchdol - Semily 1:0 (1:0)
Pondělí, 09 Květen 2016 06:41

V Suchdole se dostalo hostům vřelého přivítání domácím publikem, které očekávalo od svých hráčů brankostroj. V poli byla ovšem hra vyrovnaná, hosty jen zlobila výšková převaha domácích, která se projevovala při nakopávaných balónech do vápna. Do šancí se dostali Ježek a Suk, bohužel bez efektu, výborně zahrál standardku Vlach, když teč Pácalta vytáhl reflexivní parádou domácí gólman. Zato domácí byli ve středu pole důraznější a ve 34. minutě se uvolnil domácí Bodlák a z 25 metrů překonal brankáře Koudelku - 1:0.

Druhá půle byla ještě dramatičtější, kdy pro zranění potupně odcházeli ze semilského týmu na střídačku Brett, Koudelka, Štyrand a nahradili je další mladíci, kteří za ty to hráče obětavě bojovali. Na výsledku se však již nic nezměnilo, v závěru totiž vytáhl mladý brankář Vrána výborný zákrok při domácí šanci.

Branka: 34. Bodlák. Rozhodčí: Fojtík - Drábek, Čechlovský, ŽK: 2:3. Diváků: 100. Semily: Koudelka (76. Vrána) - Motejlek (88. Lukeš), Brett (70. Liška), Vlach, Kočí - Bína, Štyrand (76. Vancl) - Hradecký, Suk, Pácalt (81. Morávek) - Ježek.