Kutná Hora - Semily 5:2 (3:1)
Pondělí, 16 Květen 2016 21:03

Domácí šli do vedení už ve 4. minutě brankou Maxy, další góly pak přidali Volf a Franc, těsně před přestávkou ale dokázal snížit na 3:1 Hradecký. Ve druhé půli si domácí pojistili výhru dalšími dvěma góly France a Šestáka, konečné skóre zkorigoval na 5:2 v 70. minutě Kočí.

„Kutná Hora potřebovala bodovat a udělala pro to vše. Zaslouženě zvítězila, protože zejména v prvním poločase jsme byli hodně pasivní. Druhá půle byla z naší strany podstatně lepší. V sobotu doma od 17 hodin hostíme Letohrad," uvedl k zápasu asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Branky: 4. Maxa, 19. Volf, 39. a 50. Franc, 58. Šesták - 45. Hradecký, 70. Kočí. Rozhodčí: Vodrážka - Drábek, Šedivka, ŽK: 0:2. Diváků: 100. Semily: Vrána (83. Zamastil) - Motejlek, Brett (74. Maleček), Vlach, Kočí - Bína, Hradecký - Vancl (61. Seifert), Suk, Pácalt (83. Lukeš) - Ježek.