Semily - Letohrad 0:5 (0:3)
Neděle, 29 Květen 2016 12:23

Domácí chtěli co nejdéle udržet čistý štít, ale to se jim podařilo pouze do 6. minuty, kdy poprvé za hosty skóroval Štěpán. Za deset minut přidal druhý gól hostů Kabourek, a ve 24. minutě to bylo už 0:3 po další brance Čady.

Ve druhém poločase domácí provedli několik změn v sestavě, chvíli byla vidět i snaha a téměř se schylovalo ke vstřelení gólu při únicích po stranách. Poté ale v 57. minutě vstřelili Letohradští po chybě semilské obrany čtvrtou branku a další útočná snaha domácích opadla. V závěru Suk a střídající Vancl alespoň pronikli do vápna, zatímco kanonýr minulé sezony Ježek se pouze vztekal nad soupeřem vyzutou kopačkou. Tři minuty před koncem přidali hosté Černíkem ještě pátou branku, a Semilští tak utrpěli další krutou porážku.

„V závěru jsme se na sebe na lavičce koukli, že tentokrát už to snad pětka nebude, ale soupeř nám ještě stačil přidat zbytečný závěrečný gól," komentoval vysokou prohru asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Branky: 6. Štěpán, 16. a 57. Kabourek, 24. Čada, 87. Černík. Rozhodčí: Erlebach - Novák, Vít, ŽK: 2:0. Diváků: 130. Semily: Koudelka - Kočí, Vlach, Brett, Motejlek (76. Maleček) - Bína, Hradecký (81. Lukeš) - Liška (46. Vancl), Suk, Štyrand (46. Seifert) - Ježek.

Aktualizováno Neděle, 29 Květen 2016 12:29