SK Semily - Admira Praha 1:3 (0:2)
Neděle, 12 Červen 2016 20:58

Až po první půlhodině otevřel skóre za soupeře první brankou Mošna, těsně před přestávkou pak přidal druhou branku Zahálka. Ve druhé části měli hosté několik šancí, ale dlouho se nemohli proti pozorné obraně prosadit, až v 79. minutě přidal pojistku v podobě třetího gólu Herc. Poté se ale přestali bát hrát dopředu i domácí a odražený balon napálil přesně do sítě Bína - 1:3. Semiláci trochu ožili a na rozdíl jediné branky mohl snížit Ježek, když měl blízko k váhajícímu gólmanovi Víškovi, ale v souboji s ním si pomohl faulem a bylo po šanci. Domácí se ještě jednou dostali před branku Admiry, ale nebylo z toho nic a rozhodčí poté už zapískal konec.

Branky: 82. Bína - 35. Mošna, 45. Zahálka, 79. Herc. Rozhodčí: Tryzna - Hůlka, Lavrenčíková, ŽK: 1:1.Diváků: 150. Semily: Vrána (80. Zamastil) - Hradecký, Vlach, Brett, Kočí - Bína, Liška - Lukeš (76. Vancl), Suk, Pácalt - Ježek.