Semily - Jaroměř 3:1 (1:1)
Čtvrtek, 23 Červen 2016 20:05

Hosté se překvapivě už v 5. minutě ujali vedení brankou Horáka, ale po rozpačitém, úvodu se domácí postupně rozehráli a do poločasu vyrovnal Suk. Ve druhém poločase přidali Semilští dva góly, které vstřelili Ježek a Kočí a připsali si zasloužené vítězství.

„Přistoupili jsme k poslednímu zápasu v divizi zodpovědně a i sami hráči, kteří odcházejí, se chtěli rozloučit důstojným výkonem a vítězstvím. Po slabší první půlce už byla druhá lepší, naši hráči byli hladovější po vítězství a zaslouženě jsme brali tři body," hodnotil utkání asistent trenéra SK Semily Jan Brett.

Branky: 28. Suk, 53. Ježek, 63. Kočí - 5. Horák. Rozhodčí: Machýček - Matějček, Brda, ŽK: 1:3. Diváků: 100. Semily: Zamastil - Motejlek, Vlach, Brett, Kočí - Hradecký, Bína, Seifert, Pácalt (66. Maleček) - Suk (86. Vancl), Ježek (83. Lukeš).

V klubu SK Semily dochází po sezoně k organizačním změnám a přichází nový trenér David Grebeníček, o podrobnostech vás budeme informovat.