Semily - Velké Hamry 1:4 (1:0)
Úterý, 23 Srpen 2016 07:46

Omlazený domácí tým začal dobře(nejstarším hráčem byl kapitán týmu Miloš Močkovský, který nedávno oslavil 23.narozniny, když ve 14. minutě po centru na protější stranu prošel z levé strany Morávek přes hráče a zakončil na zadní tyč - 1:0. Ve 23. minutě kvůli zranění Štyranda střídal Pácalt. Frolík byl poté ve dvou dobrých příležitostech, jedna volala hodně po gólu, ale zůstala nevyužita, a to domácí mrzelo ve druhé půli. Motejlek a Grebeníček ještě mířili při svých šancích vedle.

Začátek druhé půle naopak vyšel hostům, Pácalt dostal za faul na pronikajícího útočníka červenou kartu a navíc Hamry z následného trestného kopu vyrovnaly Linkou na 1:1. Za devět minut přišla domácí chyba při bránění, kterou potrestal Miček, a od té chvíle měli hosté utkání plně ve svých rukou. Po nedůrazu při bránění hosté v 65. minutě využili situaci Hlubučkem a stejný hráč přidal čtvrtý gól do semilské sítě po dorážce předchozí střely spoluhráče.

„Za první poločas musím kluky pochválit, mohli jsme přidat i druhý gól, pak by zbytek zápasu mohl vypadat jinak, ale druhý poločas už dobrý nebyl. Červená karta rozhodla utkání, to byla nová situace pro nás, je to hodně o zkušenostech. Teď nás čekají Doksy venku, znovu těžký soupeř, musíme se poprat o výsledek," řekl po utkání trenér Semil David Grebeníček.

Branky: 14. Morávek - 48. Linka, 57. Miček, 65. a 67. Hlubuček. Rozhodčí: Blaschke - Horák, Nádeník, ŽK: 1:2, ČK: 1:0 (48. Pácalt). Diváků: 120. Semily: Zamastil - Štyrand (23. Pácalt), Hradecký, Seifert, Javůrek - Motejlek (46. Lukeš), Grebeníček, Močkovský, Otmar, Morávek (58. Urbánek) - Frolík