Doksy -Semily 1:1 (0:1)
Pondělí, 29 Srpen 2016 14:56

Utkání začali lépe domácí, když střela z přímého kopu mířila nad branku hostů, ve 12. minutě na druhé straně hřiště Frolík po pěkném průniku střílel jen do rukou brankáře. V 18. minutě průnik domácích chytil semilský gólman Vrána. Ve 30. minutě už přišel gólový moment - Frolík utekl po levé straně a jeho střílený centr si srazil domácí hráč do brány. Ve 34. minutě Vrána krásně chytil hlavičku domácích a ve 41. minutě byla pěkná kombinace Semil zakončená střelou vedle. Těsně před poločasem ještě domácí zahrávali rohový kop a hlavička jednoho z hráčů mířila nad.

V 60. minutě Motejlek na vápně narazil Močkovskému a jeho střela olízla spojnici brány domácích. V 62. minutě vyloučen hostující Grebeníček, ale za deset minut se počty hráčů na hřišti opět vyrovnaly, protože ven šel po druhé žluté kartě i domácí hráč Bečvařík. Mezitím domácí měli dvě šance po přímém kopu a střele z hranice velkého vápna. V 81. minutě domácí po centru hlavou vyrovnali na konečných 1:1. V 90. minutě mířila střela domácích hlavou nad a v 93. minutě měl po hrubé chybě domácího brankáře vítězství Semil na kopačce střídající Urbánek, ale bohužel nedal.

„Utkání bylo spíše bojovné, důrazné a hodně tvrdé. Hlavní rozhodčí utkání silně nezvládl - nechal se sprostě urážet domácími hráči a pustil jejich hru za hranici únosnosti, díky tomu máme další tři hráče zraněné. Naše hráče musím pochválit, podali velmi dobrý a disciplinovaný výkon, škoda jen že nemáme tři body," uvedl po utkání trenér Semil David Grebeníček.

Branka: 81. Kukla - 32. Picek vlastní. Rozhodčí: Pavlů - Čurda, Nešněra, ŽK: 5:3, ČK: 1:1 (72. Bečvařík - 62. Grebeníček). Diváků: 150. Semily: Vrána - Javůrek, Hradecký, Seifert, Rypl - Morávek (66. M. Lukeš), Grebeníček, Močkovský, Otmar (80. Urbánek), Motejlek (61. T. Lukeš) - Frolík.