Semily - Mšeno 0:6 (0:5)
Pondělí, 05 Září 2016 20:18

Před utkáním se silným Mšenem chybělo domácím hned několik hráčů (Motejlek, Liška) a Grebeníček junior nemohl hrát pro červenou v minulém zápase. Přesto nikdo nečekal tak rychlé rozhodnutí, po třech chybách totiž prohrávali domácí v 11. minutě už 0:3 a bylo prakticky po zápase. Z tohoto stavu by se těžko zmátořilo zkušenější mužstvo, natož velmi mladý semilský tým. Poté přidali hosté ještě čtvrtý gól a ve 37. minutě zmar završili domácí vlastní brankou Javůrka.

Ve druhém poločase už tolik gólů nepadalo, ale nikoli tak markantním zlepšením semilské hry, jako spíš tím, že hráči Mšena už nebyli přesní v koncovce. Po několika sporných situacích v domácím pokutovém území asi rozhodčí akce v 86. minutě sečetl a po jednom z faulů nařídil pokutový kop. Z něj dovršil hattrick v zápase Kamil Krejčík a uzavřel skóre zápasu na tenisového kanára...

„Co nás zdobilo v předchozích zápasech, tak to dnes chybělo. Od začátku jsme měli moc velký respekt k soupeři, chyběla bojovnost, lepší pohyb i rychlejší rozehra," řekl po utkání trenér Semil David Grebeníček.

Branky: 4. Helm, 10., 33. a 86. Krejčík (třetí z penalty), 11. Rozkovec, 37. vlastní Javůrek. Rozhodčí: Marek - Vrtal, Kowalik, ŽK: 4:4. Diváků: 150. Semily: Vrána - Štyrand, Seifert, Hradecký, Javůrek - M. Lukeš (46. T. Lukeš), Močkovský, Rypl, Otmar - Morávek, Frolík (18. Urbánek).