Frýdlant - Semily 1:0 (1:0)
Středa, 28 Září 2016 11:21

Utkání hrané na umělé trávě menší velikosti nemělo v prvním poločase příliš velkou kvalitu a za zmínku stojí pouze dvě veliké hrubky semilské obrany, když druhá skončila domácím gólem. Ve druhém poločase od začátku diktovali tempo semilští hráči, ale bohužel několik vyložených šancí zahodili, a utkání tak skončilo šťastnou výhrou domácích.

„Jsem zklamaný. Toto utkání jsme nezvládli, náš výkon v prvním poločase nebyl dobrý a na to jsme doplatili. Myslím, že jsme tu měli vyhrát, jsou to ztracené body," uvedl trenér Semil David Grebeníček.

Branky: 42. Částek. Rozhodčí: Zlatník - Vokřínek, Řeháček, ŽK: 3:0. Diváků: 100. Semily: Zamastil - Javůrek, Hradecký, Zonyga - Hájek, Grebeníček (73. Motejlek), Liška (62. Otmar), Močkovský, Štyrand, Pácalt (40. Seifert) - Frolík.