Železný Brod - Semily 2:0 (2:0)
Čtvrtek, 06 Říjen 2016 21:25

Hosty vede trenér Grebeníček, který ještě na jaře vedl železnobrodský soubor, ve kterém hráli i tři současní hráči Semil. Nicméně znalost soupeře hostům nijak nepomohla. Hrál se opatrný fotbal. Ale již v 9. minutě posunul Šefr míč Holečkovi, který pláchl nestárnoucímu Zonygovi a přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Pak byli hosté více na míči a dokonce jednou otřeli míč o tyč, ale celkově se dá říci, že si větší šanci za celý zápas nevytvořili. Brod podruhé udeřil v 43. minutě, když Šefr centroval před branku na Holečka. Šanci zabránil hostující Štyrand jen za cenu ruky a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Šimek.

Ve druhém poločase se do šancí dostávali výhradně domácí hráči, kteří je ale nedokázali realizovat do úspěšného konce. Snad největší měl Holeček, ale prázdnou branku vysoko přestřelil. A tak zápas, který byl svázaný postavením obou týmů v tabulce skončil zaslouženou výhrou Brodu, který poprvé na podzim neinkasoval, naopak Semily po sedmi kolech zůstávají jediným týmem, který ještě nevyhrál.

Branky: 9. Holeček, 43. Šimek. Rozhodčí: Horák - Blaschke, Pavlů, ŽK: 2:2. Diváků: 110. Železný Brod: Kopal - Aubrecht, Picek (84. Makula), Holeček (89. M. Kotlár), Maryško, Šefr, Šimek, Kysela (46. Maňkoš), Kovář, Král, Šilhán. Semily: Vrána - Štyrand, Hradecký (71. Rypl), Motejlek, Zonyga -Seifert (50. Morávek), Močkovský, Grebeníček - Otmar, Frolík.