Bílý Kostel - Semily 2:1 (0:0)
Středa, 12 Říjen 2016 18:47

V utkání hraném na velmi těžkém terénu měli hosté více ze hry, bohužel k bodům pro ně to opět nevedlo. Semilští začali dobře a už v prvním poločase zahrávali několik rohových kopů, které volaly po gólu, Motejlek dvakrát hlavou mířil vedle brány, Hájek střílel těsně nad branku a Zonyga vedle. Domácí hráli na brejky a ve 30. minutě z jednoho pálil Janáček nad branku Vrány.

Druhý poločas začal opět šancemi Semil - ve 48. minutě pálil Seifert vedle, v 52. Morávek sám před brankářem mířil jen do rukavic. Proto přišel v 56. minutě trest. Po chybě Semil unikl Janáček, přihrál do vápna na Ulricha, a ten střelou k tyči 1otevřel skóre zápasu. Semily se z toho oklepaly a v 63. minutě unikl Lukeš po pěkné kolmici od Javůrka a podél brankáře srovnal na 1:1. Ale v 68. minutě Vrána vykopl míč od branky bohužel přímo na kopačky Ďuriše, a ten pohodlně upravil na 2:1. Pak hned v 70. minutě mohli domácí rozhodnout, ale vyloženou šanci chytil Vrána, Semily se nevzdaly a od 70. do 85. minuty si vytvořili veliký tlak, při kterém došlo v 73. k neuznání gólu Hájkovi pro ofsajd, v 76. Seifert šel sám na brankáře, ale nedal a 80. minutě následoval opět neuznaný gól Lukešovi pro ofsajd. Utkání tak skončilo těsnou výhrou domácích 2:1.

„Jsem smutný, neodehráli jsme zas tak špatné utkání, ale body zas nemáme. Nesmí nás to zlomit, hráči pracují dobře a výkony mužstva se lepší, bohužel největší bolest této soutěže jsou rozhodčí!," uvedl k zápasu trenér Semil David Grebeníček.

Branky: 56. Ulrich, 68. Ďuriš - 63. M. Lukeš. Rozhodčí: Čurda - Kovářová, Bohata, ŽK: 3:2. Diváků: 80. Semily: Vrána - Javůrek, Hradecký, Zonyga, Hájek, Motejlek, Grebeníček (73. Chlupáč), Otmar (59. M. Lukeš), Močkovský, Morávek, Seifert (81. Pácalt).