Semily - Lomnice 3:5 (1:5)
Muži
Napsal uživatel hradecky   
Pátek, 11 Listopad 2016 18:11

V derby v Semilech byla favoritem Lomnice, přesto málokdo čekal, že v průběhu zápasu bude vést už o čtyři góly. V 11. minutě domácí obrana špatně pokryla Drahoňovského, který otevřel skóre zápasu. Poměrně rychle ve 22. minutě vyrovnal Seifert, ale ve zbytku poločasu už zcela dominovali lomničtí hráči. Od 27. do 39. minuty vstřelili hosté po chybách obrany při bránění standardních situací i brejků celkem čtyři góly překlopili stav na hrozivých 1:5! Už za poločas dosáhl hattricku Daniel Drahoňovský.

Ve druhé části by se musel stát zázrak, aby domácí dokázali bodovat, ale tolik k tomu zase nechybělo. Hosté totiž chtěli jen dohrát a už nebyli tolik aktivní, a hlavně žádný gól nepřidali. Za domácí naopak snížil po odraženém míči před brankou Zonyga a vzápětí šel nabuzený kopat i nařízený pokutový kop. Ten však neproměnil, když brankář Cink odhadl stranu a míč vyrazil. Snížení přesto ještě přišlo, v poslední minutě uzavřel skóre na konečných 3:5 pro domácí Javůrek.

„Co lze s takovým utkáním dělat, když v 35. minutě prohráváme po zbytečných chybách 1:4? Alespoň jsme ale nesložili zbraně a korigovali stav, i střídání se povedla a hru trochu oživila. Máme po podzimu pouze dva body a přes zimu musí přijít nějaké změny a přinést do týmu víc zkušenosti," řekl po utkání trenér Semil David Grebeníček.

„První půle byla podle našich představ, chyběl nám kapitán Gaubman a nechtěli jsme zápas podcenit. V podstatě rozhodla produktivita Drahoňovského. Druhá půle byla od nás naopak slaboučká, k té jsme přistoupili laxně. Jinak jsme s 18 body po podzimu spokojení, to je pro nás milé překvapení," dodal trenér Lomnice Zdeněk Baudyš.

Branky: 22. Seifert, 56. Zonyga, 91. Javůrek - 11., 30. a 35. Drahoňovský, 27. a 39. Poledník. Rozhodčí: Jacik - Horák, Kvítek, ŽK: 1:2. Diváků: 120. Semily: Zamastil - Motejlek, Hájek, Hradecký, Javůrek - Liška, Zonyga, Močkovský, Grebeníček (54. Pácalt) - Otmar (33. Lukeš), Seifert (78. Strmiska). Lomnice: Cink - Starý, Poledník, P. Kraus (63. Vohnout), Košťák - Heřmanský (84. D. Kraus), Piry, Janata, Drusan - Drahoňovský (89. Doležal), Zboroň.

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net